Publications Office of the EU
U6, Chausseestraße, 4. BA, TSA - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

U6, Chausseestraße, 4. BA, TSA

  • Δημοσιεύτηκε
    11/02/2025
  • Προθεσμία
    12/03/2025
  • Ανατέθηκαν
    25/06/2025
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Berliner Verkehrsbetriebe, Bereich Einkauf/ Materialwirtschaft
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE300 Berlin
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45234125 Σταθμός υπόγειου σιδηρόδρομου
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
-1.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
INF1-0073-2025
Περιγραφή

Bauleistungen für die Tunnelsanierung von außen

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://vergabekooperation.berlin
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: επιτρέπονται
https://vergabekooperation.berlin
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Preis
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
-1.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Tiefbau Bauch GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Berlin
Ταχυδρομικός κώδικας: 14165
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.