Publications Office of the EU
Βουλγαρία-Chakalarovo: Καύσιμα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Βουλγαρία-Chakalarovo: Καύσιμα

  • Δημοσιεύτηκε
    18/10/2016
  • Προθεσμία
    22/11/2016
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    23/11/2016
  • Ανατέθηκαν
    29/12/2016
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Териториално поделение „Държавно горско стопанство Кирково“ към Южноцентрално държавно предприятие гр. Смолян
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: BG425 Кърджали
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: BG425 Кърджали
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
09100000 Καύσιμα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
46,000.00 BGN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
46,000.00 BGN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Предметът на обществената поръчката включва доставка на течни горива (в т.ч. горива за МПС и специализирана техника, моторни триони), смазочни материали, антифриз, спирачна течност, добавки и течност за чистачки чрез използване на карти за безналично плащане, описани по вид и технически характеристики в Техническа спецификация — Приложение № 12 от настоящата документация.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Териториално поделение Държавно горско стопанство „Кирково“ към „Южноцентрално държавно предприятие“ гр. Смолян
Εθνικός αριθμός μητρώου: 2016195800175
Ταχυδρομική διεύθυνση: ул. „Девети септември“ № 56
Πόλη: Чакаларово
Κωδικός NUTS: BG425
Ταχυδρομικός κώδικας: 6870
Χώρα: BGR
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Илияна Гюнелиева — юрисконсулт
Κύρια διεύθυνση: www.ucdp-smolian.com
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
23/11/2016 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

09100000 - Καύσιμα

09132000 - Βενζίνη

09134200 - Καύσιμο πετρελαιοκινητήρων ντίζελ

09211100 - Έλαια κινητήρων

24000000 - Χημικά προϊόντα

24900000 - Εκλεπτυσμένα και ποικίλα χημικά προϊόντα

24951000 - Γράσα και λιπαντικά

24950000 - Χημικά παρασκευάσματα

Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
46,000.00 BGN
Τελική αξία της σύμβασης
46,000.00 BGN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: „Петрол“ АД
Ταχυδρομική διεύθυνση: ул. „Търговска“ № 12
Πόλη: Ловеч
Ταχυδρομικός κώδικας: 5500
Χώρα: BGR
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.