Publications Office of the EU
Πολωνία-Krynica-Zdrój: Πλαστικά προϊόντα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Krynica-Zdrój: Πλαστικά προϊόντα

  • Δημοσιεύτηκε
    17/06/2022
  • Προθεσμία
    20/07/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    20/07/2022
  • Ανατέθηκαν
    11/08/2022
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL Polska
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL21 Małopolskie
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
19520000 Πλαστικά προϊόντα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,678,477.00 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
ZP-271-21/2022
Περιγραφή

Dostawa preform PET PCO 1881 na butelki PET o pojemności 0,5 l, 1,0 l z dodatkiem 25% rPeta oraz 1,5 l dla Spółki Akcyjnej „Uzdrowisko Krynica-Żegiestów” w Krynicy Zdroju, ul. Nowotarskiego 9/4

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A.
Εθνικός αριθμός μητρώου: 56964
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Nowotarskiego 9/4
Πόλη: Krynica-Zdrój
Κωδικός NUTS: PL21
Ταχυδρομικός κώδικας: 33-380
Χώρα: POL
Κύρια διεύθυνση: www.uzdrowisko-krynica-zegiestow.pl
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://platformazakupowa.pl/pn/kryniczanka
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
20/07/2022 10:05
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
2,678,477.00 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych sp. z o.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Żywiec
Ταχυδρομικός κώδικας: 34-300
Χώρα: POL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.