Publications Office of the EU
Υπηρεσίες διδασκαλίας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Υπηρεσίες διδασκαλίας

  • Δημοσιεύτηκε
    25/06/2025
  • Προθεσμία
    10/08/2025
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    11/08/2025
  • Ανατέθηκαν
    01/10/2025
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Nynäshamns kommun
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: SE110 Stockholms län
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
80590000 Υπηρεσίες διδασκαλίας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
3,500,000.00 SEK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
KS/2025/0295/059
Περιγραφή

Η παρούσα πρόσκληση υποβολής προσφορών αφορά συμφωνίες-πλαίσια για διαδοχικές προσκλήσεις για εποπτεία σε τομείς όπως η διοίκηση κοινωνικής πρόνοιας και η διοίκηση παιδιών και εκπαίδευσης. Ο σχεδιασμός των αναθέσεων καθορίζεται σε κάθε πρόσκληση σε διαβούλευση μεταξύ της εποπτικής αρχής και του πελάτη.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=62742&GoTo=Tender
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=62742&GoTo=Tender
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
11/08/2025 00:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Tilldelning enligt rangordningslista baserat på kategori, kompetens och pris.
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 1
Εκτιμώμενη αξία
3,500,000.00 SEK
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Fanny Marell Aktiebolag
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: STOCKHOLM
Ταχυδρομικός κώδικας: 12061
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: PsykologNu Sverige AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Stockholm
Ταχυδρομικός κώδικας: 106 31
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Göran Karlsson psykoterapi och handledning AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: TYRESÖ
Ταχυδρομικός κώδικας: 13551
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Kompetensutvecklingsinstitutet Sverige AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: STOCKHOLM
Ταχυδρομικός κώδικας: 10124
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Forsbom psykologtjänster AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: STOCKHOLM
Ταχυδρομικός κώδικας: 11648
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: E M Lindholm AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: STOCKHOLM
Ταχυδρομικός κώδικας: 11741
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Louise Forsgren Konsult AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Stockholm
Ταχυδρομικός κώδικας: 111 34
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: PEMA Psykoterapi och Handledning AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: STOCKHOLM
Ταχυδρομικός κώδικας: 12070
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Eva Strömvall AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Eskilstuna
Ταχυδρομικός κώδικας: 635 08
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Psykoterapigruppen Orion AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: HÄGERSTEN
Ταχυδρομικός κώδικας: 12635
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Psykologpartners W & W AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: LINKÖPING
Ταχυδρομικός κώδικας: 58224
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Otimator AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: MÖLNDAL
Ταχυδρομικός κώδικας: 43148
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: ABA Kommunikation och Rådgivning AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: STOCKHOLM
Ταχυδρομικός κώδικας: 11235
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Modigo AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: STOCKHOLM
Ταχυδρομικός κώδικας: 11322
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Leap AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Stockholm
Ταχυδρομικός κώδικας: 111 43
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Klefbom psykologkompetens AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: STOCKHOLM
Ταχυδρομικός κώδικας: 11865
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Psykologihuset SocWork Sverige AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: STOCKHOLM
Ταχυδρομικός κώδικας: 11245
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: UTC Utvecklingscenter AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: NYKÖPING
Ταχυδρομικός κώδικας: 61193
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Rova & Sjögren Psykologi AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: UMEÅ
Ταχυδρομικός κώδικας: 90329
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Levira Psykoterapi AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: HUDDINGE
Ταχυδρομικός κώδικας: 14145
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Kbt psykolog Terhi Goffhe AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: JOHANNESHOV
Ταχυδρομικός κώδικας: 12154
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.