Publications Office of the EU
Ισπανία-Valladolid: Αντιδραστήρια αιματολογικών τεστ - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Ισπανία-Valladolid: Αντιδραστήρια αιματολογικών τεστ

  • Δημοσιεύτηκε
    03/10/2023
  • Προθεσμία
    30/10/2023
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    07/11/2023
  • Ανατέθηκαν
    26/02/2024
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES418 Valladolid
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33696200 Αντιδραστήρια αιματολογικών τεστ
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
8,920,650.59 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
126,788.72 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
3
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
0000-00C-1-2023-13733
Περιγραφή

προμήθεια αντιδραστηρίων και αναλώσιμων, καθώς και μίσθωση, εγκατάσταση και συντήρηση του εξοπλισμού και των στοιχείων που απαιτούνται για τη διενέργεια αναλυτικών προσδιορισμών, στο Εργαστήριο Κλινικής Ανάλυσης του Συγκροτήματος Φροντίδας Σεγκόβια,

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Εθνικός αριθμός μητρώου: Q4700608E
Ταχυδρομική διεύθυνση: Paseo De Zorrilla 1
Πόλη: Valladolid
Κωδικός NUTS: ES418
Ταχυδρομικός κώδικας: 47007
Χώρα: ESP
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Κύρια διεύθυνση: https://contrataciondelestado.es
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
07/11/2023 09:30
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.