Publications Office of the EU
Πολωνία-Toruń: Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Toruń: Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα

  • Δημοσιεύτηκε
    27/10/2023
  • Προθεσμία
    28/11/2023
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    28/11/2023
  • Ανατέθηκαν
    11/01/2024
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL Polska
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL Polska
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
19,900.00 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,191,900.00 PLN
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
3
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
W.Sz.Z:TZ-280-111/23
Περιγραφή

Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów obłożeń zabiegowych oraz wierteł i ostrzy do pił kompatybilnych z napędami ortopedycznymi Colibrii, EPD, TRS.
Specyfikacje asortymentowo-ilościowo-cenowe określają Załączniki od Nr 2/1 do 2/3 do SWZ, które Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Świętego Józefa 53-59
Πόλη: Toruń
Κωδικός NUTS: PL
Ταχυδρομικός κώδικας: 87-100
Χώρα: POL
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
Κύρια διεύθυνση: www.platformazakupowa.pl/pn/wszz_torun
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
www.platformazakupowa.pl/pn/wszz_torun
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
28/11/2023 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.