Publications Office of the EU
Σουηδία-Kalmar: Υπηρεσίες τεχνικού ελέγχου αυτοκινήτων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Σουηδία-Kalmar: Υπηρεσίες τεχνικού ελέγχου αυτοκινήτων

  • Δημοσιεύτηκε
    28/01/2022
  • Προθεσμία
    28/02/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    28/02/2022
  • Ανατέθηκαν
    02/03/2022
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Kalmar kommun
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: SE213 Kalmar län
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: SE213 Kalmar län
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71631200 Υπηρεσίες τεχνικού ελέγχου αυτοκινήτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,500,000.00 SEK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,500,000.00 SEK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2022-08
Περιγραφή

Upphandlingen avser kontrollbesiktningar och efterkontroller av både lätta och tunga fordon åt Kalmar kommun och Kalmar kommunbolag.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afqhdsbhti&GoTo=Tender
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
28/02/2022 15:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
1,500,000.00 SEK
Τελική αξία της σύμβασης
1,500,000.00 SEK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Opus Bilprovning AB
Ταχυδρομική διεύθυνση: Skattegårdsvägen 122
Πόλη: VÄLLINGBY
Ταχυδρομικός κώδικας: 16250
Χώρα: SWE
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.