Publications Office of the EU
ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ GRIÑÓN - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ GRIÑÓN

  • Δημοσιεύτηκε
    06/04/2022
  • Προθεσμία
    14/06/2022
  • Ανατέθηκαν
    30/06/2023
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
UTE ESPINA OBRAS HIDRÁULICAS, S.A.U. - GRUPO SOTOVAL DE CONSTRUCCIONES Y PROYECTOS, S.L.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES300 Madrid
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45240000 Κατασκευαστικές εργασίες για υδραυλικά έργα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
208/2019
Περιγραφή

ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΩΝ «ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΕΩΝ ΤΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ GRIÑÓN»

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: CANAL DE ISABEL II, S.A.
Πόλη: MADRID
Κωδικός NUTS: ES30
Χώρα: ESP
Κύρια διεύθυνση: www.canaldeisabelsegunda.es
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: ESPINA OBRAS HIDRÁULICAS, S.A.U.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: MADRID
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: ESP

Επίσημη επωνυμία: GRUPO SOTOVAL DE CONSTRUCCIONES Y PROYECTOS, S.L.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: MADRID
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: ESP

Επίσημη επωνυμία: ESPINA OBRAS HIDRAÚLICAS, S.A.U.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Santiago de Compostela
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: ESP

Επίσημη επωνυμία: GRUPO SOTOTAL DE PROYECTOS, S.L.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Madrid
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: ESP
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.