Publications Office of the EU
Γερμανία-Werder (Havel): Κατασκευαστικές εργασίες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Γερμανία-Werder (Havel): Κατασκευαστικές εργασίες

  • Δημοσιεύτηκε
    12/06/2023
  • Προθεσμία
    06/07/2023
  • Ακυρώθηκαν
    02/10/2023
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Canceled
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Stadt Werder (Havel)
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DE40E Potsdam-Mittelmark
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE40E Potsdam-Mittelmark
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2023-OV-FB6-HB-09/23
Περιγραφή

Die Stadt Werder (Havel) beabsichtigt die Errichtung eines schlüssel- und gebrauchsfertigen Erweiterungsgebäudes in Modulbauweise für eine bestehende Schule auf dem Grundstück der Grundschule Karl-Hagemeister, in der Gluckstraße 8 in 14542 Werder (Havel).
Inhalt dieser Maßnahme sind Abbruch und Tiefbauarbeiten die für o.g. Erweiterungsgebäude notwendig sind. Die Maßnahme erfolgt vor und während der Errichtung des o.g. Erweiterungsgebäudes.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YL16BZF
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
06/07/2023 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Ανάθεση σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.