Publications Office of the EU
Κάτω Χώρες-Veendam: Υπηρεσίες καταδύσεων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Κάτω Χώρες-Veendam: Υπηρεσίες καταδύσεων

  • Δημοσιεύτηκε
    13/06/2015
  • Προθεσμία
    20/07/2015
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    20/07/2015
  • Ανατέθηκαν
    19/08/2015
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Waterschap Hunze en Aa's
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
98363000 Υπηρεσίες καταδύσεων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
800,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
WHA2015-12
Περιγραφή

Deze Europese aanbesteding heeft als doel het sluiten van een raamovereenkomst met 1 leverancier om te voorzien in de regelmatige behoefte aan de uitvoering van duikwerkzaamheden. De opdracht heeft betrekking op duikwerkzaamheden in waterzuiveringsinstallaties en oppervlaktewater.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
20/07/2015 10:10
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
800,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Harm Bonsink Duik- en Reparatiebedrijf
Ταχυδρομική διεύθυνση: Groot Lageland 39
Πόλη: Zwartsluis
Ταχυδρομικός κώδικας: 8064 AM
Χώρα: NLD
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.