Publications Office of the EU
Γαλλία-Plan-d'Aups-Sainte-Baume: Υπηρεσίες ημερήσιας φροντίδας για παιδιά - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Γαλλία-Plan-d'Aups-Sainte-Baume: Υπηρεσίες ημερήσιας φροντίδας για παιδιά

  • Ανατέθηκαν
    13/12/2018
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Mairie de Plan d'Aups Sainte Baume
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRL05 Var
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRL05 Var
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
85312110 Υπηρεσίες ημερήσιας φροντίδας για παιδιά
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
98,054.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
ALSH/PM/AP PASB 2018_S01
Περιγραφή

La présente consultation concerne l'organisation et la gestion de:
— accueil de loisirs sans hébergement,
— Accueil périscolaire des mercredis,
— Accueil périscolaire de l'école élémentaire de Plan d'aups Ste Baume,
— Pause Méridienne à l'école élémentaire de Plan d'aups Ste Baume,
— Service minimum à l'école élémentaire de Plan d'aups Ste Baume

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

85312110 - Υπηρεσίες ημερήσιας φροντίδας για παιδιά

92000000 - Ψυχαγωγικές, πολιτιστικές και αθλητικές υπηρεσίες

55200000 - Παροχή καταλύματος σε χώρους κατασκήνωσης και άλλους μη ξενοδοχειακούς χώρους

55000000 - Υπηρεσίες ξενοδοχείων, εστιατορίων και λιανικού εμπορίου

55240000 - Υπηρεσίες κέντρων διακοπών και παραθεριστικών κατοικιών

Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
98,054.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Léo Lagrange Méditerranée
Ταχυδρομική διεύθυνση: 67 La Canebière
Πόλη: Marseille
Ταχυδρομικός κώδικας: 13001
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.