Publications Office of the EU
20250002 Συμφωνία-πλαίσιο για συμβουλευτικές υπηρεσίες. - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

20250002 Συμφωνία-πλαίσιο για συμβουλευτικές υπηρεσίες.

  • Δημοσιεύτηκε
    03/04/2025
  • Προθεσμία
    16/05/2025
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    16/05/2025
  • Ανατέθηκαν
    24/06/2025
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Skatteetaten
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: NO081 Oslo
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
72000000 Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
100,000,000.00 NOK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2024/3121
Περιγραφή

Η σύμβαση αφορά τη διαμεσολάβηση συμβούλων ΤΠ και τη διευκόλυνση των αναθέσεων για τη νορβηγική φορολογική διοίκηση. Η σύμβαση θα αποτελεί συμπλήρωμα των άλλων συμφωνιών-πλαισίων της νορβηγικής φορολογικής διοίκησης σχετικά με τις συμβουλευτικές υπηρεσίες στον τομέα αυτό και θα διασφαλίζει ότι η νορβηγική φορολογική διοίκηση έχει πρόσβαση σε συμβούλους με ικανότητα και σχετική αρμοδιότητα. Υπογράφεται σύμβαση με έναν προσφέροντα.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=53447&GoTo=Tender
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=53447&GoTo=Tender
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
16/05/2025 12:01
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

72000000 - Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη

85000000 - Υγειονομικές και κοινωνικές υπηρεσίες

71300000 - Υπηρεσίες μηχανικού

79000000 - Επιχειρηματικές υπηρεσίες: νομικές, μάρκετινγκ, παροχής συμβουλών, πρόσληψης, εκτύπωσης και ασφάλειας

79420000 - Υπηρεσίες που σχετίζονται με τη διαχείριση

79421000 - Υπηρεσίες διαχείρισης έργων, εκτός από εργασίες κατασκευής

79418000 - Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα προμηθειών

71000000 - Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης

Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο: Quality
Τύπος: quality
Περιγραφή: Delivery ability Facilitation process and follow-up of consultants. Competence and experience for a mediation team. Competence and experience of consultants
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 70
Κριτήριο: Price
Τύπος: price
Περιγραφή: Evaluation price based on maximum hourly rates and mark-up percentage.
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 30
Εκτιμώμενη αξία
100,000,000.00 NOK
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Folq AS
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Oslo
Ταχυδρομικός κώδικας: 0181
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Kons AS
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: OSLO
Ταχυδρομικός κώδικας: 0159
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: eWork Norge AS
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Oslo
Ταχυδρομικός κώδικας: 0157
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Brainbase AS
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Fjellhamar
Ταχυδρομικός κώδικας: 1472
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Witted Megacorp AS
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Oslo
Ταχυδρομικός κώδικας: 1179
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: emagine AS
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Oslo
Ταχυδρομικός κώδικας: 0191
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.