Publications Office of the EU
IT Omzetbelasting - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

IT Omzetbelasting

  • Ανατέθηκαν
    23/04/2025
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Belastingdienst, IUC Belastingdienst
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
100,000,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
IUC22-036
Περιγραφή

Turnkey leveren van een totaaloplossing conform de Specificaties in de Aanbestedingsstukken die een klant-tot-klant proces biedt aan de Omzetbelastingregelingen: Omzetbelasting NL inclusief Nederlandse Kleine Ondernemersregeling (NL KOR), Intracommunautaire processen (ICP), EU BTW E-Commerce (OSS) , VAT Refund en de Europese Kleine Ondernemersregeling (EU KOR) met inbegrip van Apparatuur, Systeemprogrammatuur en Configuratie, waarnaar de OB Oplossing door Opdrachtnemer in Onderhoud en Beheer wordt genomen alsmede Opdrachtgever van Support kan voorzien. Naar schatting zullen er 5000 gebruikers (in diverse rollen) gebruik gaan maken van de OB Oplossing. De verwachting is dat de OB Oplossing gekoppeld moeten worden met 20 tot 25 Applicaties welke actief zijn bij de Belastingdienst.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Δεν είναι διαθέσιμο
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Kwaliteit
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
100,000,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Fast Enterprises LLC
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: COLORADO
Ταχυδρομικός κώδικας: 80112-2202
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.