Publications Office of the EU
Přívěs KTN ISO 1C - nákup - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Přívěs KTN ISO 1C - nákup

  • Δημοσιεύτηκε
    28/06/2024
  • Προθεσμία
    13/08/2024
  • Ανατέθηκαν
    17/07/2025
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Ministerstvo obrany
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
34223300 Ρυμουλκούμενα οχήματα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
253,719,008.26 CZK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
151,330,600.00 CZK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
SpMO 16431/2024-1350
Περιγραφή

Dodávka 200 kusů přívěsů – nosičů KTN na dvounápravovém nízkoložném rámovém podvozku určených k přepravě kontejnerů řady ISO 1C, ISO ICC a dalších z těchto typů odvozených kontejnerů.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://nen.nipez.cz/profil/MO
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://nen.nipez.cz/profil/MO
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Nabídková cena
Εκτιμώμενη αξία
253,719,008.26 CZK
Τελική αξία της σύμβασης
151,330,600.00 CZK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: AGADOS, spol. s r.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Velké Meziříčí
Ταχυδρομικός κώδικας: 59401
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.