Publications Office of the EU
DOSTAWA – ZAKUP PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA - SWETER PILOTA wz. 530/MON - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

DOSTAWA – ZAKUP PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA - SWETER PILOTA wz. 530/MON

  • Δημοσιεύτηκε
    08/04/2026
  • Προθεσμία
    13/05/2026
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    13/05/2026
  • Ανατέθηκαν
    29/06/2026
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
4 Regionalna Baza Logistyczna
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
18235000 Πουλόβερ, πλεκτές μάλλινες ζακέτες και παρόμοια είδη
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
858,000.00 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
686,000.00 PLN
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
MAT/71/MT/2026
Περιγραφή

Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA – ZAKUP PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA – SWETER PILOTA wz. 530/MON wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Projektowanych postanowieniach umowy (wraz załącznikami) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1289718
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1289718
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
13/05/2026 09:30
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.