Publications Office of the EU
Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης για τις ανάγκες των Υδάτινων Έργων Μάριμπορ (για την περίοδο 2025-2028) - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης για τις ανάγκες των Υδάτινων Έργων Μάριμπορ (για την περίοδο 2025-2028)

  • Δημοσιεύτηκε
    06/05/2025
  • Προθεσμία
    19/05/2025
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    19/05/2025
  • Ανατέθηκαν
    20/08/2025
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: SI032 Podravska
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
09135100 Πετρέλαιο θέρμανσης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
JN-0016/2025
Περιγραφή

Αντικείμενο της δημόσιας σύμβασης είναι η προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης για τις ανάγκες των Υδάτινων Έργων Μάριμπορ. Λεπτομερέστερη περιγραφή της σύμβασης περιλαμβάνεται στα τεύχη δημοπράτησης.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=55676
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=55676
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
19/05/2025 12:00
Αγοραστές
MARIBORSKI VODOVOD, javno podjetje, d.o.o.
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Najnižja ponudbena cena (v EUR z DDV)
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: PETROL, Slovenska energetska družba, d.d., Ljubljana
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Ljubljana
Ταχυδρομικός κώδικας: 1000
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: MORGANTI OIL posredovanje, trgovina, gostinstvo, promet, svetovanje, druge poslovne storitve d.o.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Maribor
Ταχυδρομικός κώδικας: 2000
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: EOC družba za trgovino, posredovanje in storitve d.o.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Maribor
Ταχυδρομικός κώδικας: 2000
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: LOGO ENERGIJA, skladiščenje in prevozi, d.o.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Grosuplje
Ταχυδρομικός κώδικας: 1290
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.