Publications Office of the EU
Προμήθεια νέων και/ή επαναχρησιμοποιούμενων (επαναχρησιμοποίησης) σταθερών, φορητών, υβριδικών σταθμών εργασίας και σταθμών εργασίας ΤΠ, δικαιωμάτων προαίρεσης και συναφών υπηρεσιών το - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Προμήθεια νέων και/ή επαναχρησιμοποιούμενων (επαναχρησιμοποίησης) σταθερών, φορητών, υβριδικών σταθμών εργασίας και σταθμών εργασίας ΤΠ, δικαιωμάτων προαίρεσης και συναφών υπηρεσιών το

  • Ανατέθηκαν
    27/02/2024
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
VILLE DE PARIS
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FR101 Paris
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
30230000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
47,800,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Προμήθεια νέων και/ή επαναχρησιμοποιούμενων (επαναχρησιμοποίησης) σταθερών, φορητών, υβριδικών σταθμών εργασίας και σταθμών εργασίας ΤΠ, δικαιωμάτων προαίρεσης και συναφών υπηρεσιών
το

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Δεν είναι διαθέσιμο
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Pertinence de la performance environnementale de l'offre (15%)
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 15
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: le prix (60%)
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 60
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Pertinence de l'organisation mise en œuvre pour la logistique, le suivi des prestations et la prise en compte des évolutions technologiques (25%)
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 25
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
47,800,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: INMAC WSTORE SAS
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Roissy en France
Ταχυδρομικός κώδικας: 95921
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.