Publications Office of the EU
Ρουμανία-Bacău: Αντινεοπλασματικά φάρμακα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ρουμανία-Bacău: Αντινεοπλασματικά φάρμακα

  • Ανατέθηκαν
    06/05/2022
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: RO211 Bacău
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: RO211 Bacău
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33652100 Αντινεοπλασματικά φάρμακα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
487,037.40
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
481,762.80 RON
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
4278728_2022_PAAPD1356407
Περιγραφή

CTR FURNIZARE MEDICAMENTE - Oncologie-ATEZOLIZUMABUM 1200 MG-nfp

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
487,037.40
Τελική αξία της σύμβασης
481,762.80 RON
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: ROCHE ROMANIA
Ταχυδρομική διεύθυνση: Strada B-dul Poligrafiei, Nr. 1A
Πόλη: Bucuresti
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: ROU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.