Publications Office of the EU
Γαλλία-Λίλλη: Εγκατάσταση ηλεκτρικών εξαρτημάτων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Λίλλη: Εγκατάσταση ηλεκτρικών εξαρτημάτων

  • Δημοσιεύτηκε
    05/08/2022
  • Προθεσμία
    26/09/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    26/09/2022
  • Ανατέθηκαν
    16/11/2022
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
metropole europeenne de lille
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRE11 Nord
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRE11 Nord
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45311200 Εγκατάσταση ηλεκτρικών εξαρτημάτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
3,200,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
3,180,514.61 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
22TR27
Περιγραφή

la présente consultation a pour objet le traitement des équipements système présents en station de tramway durant les travaux d'adaptation et de mise en conformité des quais du réseau de tramway de la Métropole Européenne de Lille. Ce marché traitera également l'électrification de deux voies d'atelier par la pose d'armoires électriques raccordées au réseau

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: metropole europeenne de lille
Εθνικός αριθμός μητρώου: 20009320100081
Ταχυδρομική διεύθυνση: métropole Européenne de Lille 2 boulevard des Cités unies CS 70043
Πόλη: Lille
Κωδικός NUTS: FRE11
Ταχυδρομικός κώδικας: 59040
Χώρα: FRA
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Mme Hennebique Daisy
Κύρια διεύθυνση: http://www.lillemetropole.fr/
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://marchespublics596280.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=540736&orgAcronyme=5C371
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
26/09/2022 14:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
3,200,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
3,180,514.61 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: semeru
Ταχυδρομική διεύθυνση: arteparc - 7 rue des Peupliers
Πόλη: Lesquin
Ταχυδρομικός κώδικας: 59810
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.