Publications Office of the EU
Przeglądy i naprawy aparatury medycznej i sprzętu "3" - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Przeglądy i naprawy aparatury medycznej i sprzętu "3"

  • Δημοσιεύτηκε
    14/07/2025
  • Προθεσμία
    12/08/2025
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    12/08/2025
  • Ανατέθηκαν
    02/10/2025
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Ortopedyczno – Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
50400000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού και εξοπλισμού ακριβείας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
345,500.00 PLN
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
18
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
DZP/DAM/34/2025
Περιγραφή

1.Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie przeglądów i napraw aparatury medycznej i sprzętu, legalizacja wag oraz wzorcowanie urządzeń chłodniczych i do pomiaru temperatury określonego w załączniku do SWZ. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i wymogach, w tym opis wymaganych niezbędnych czynności przeglądowych do zrealizowania podczas przeglądu technicznego został określony w Załączniku do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy z opisem wymaganych czynności („OWC”) naprawczych/ przeglądowych / wzorcowania. 3.Przedmiot zamówienia został podzielony na 18 części.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://platformazakupowa.pl/pn/orsk_poznan
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://platformazakupowa.pl/pn/orsk_poznan
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
12/08/2025 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.