Publications Office of the EU
Ισπανία-Μαδρίτη: Έρμα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Μαδρίτη: Έρμα

  • Δημοσιεύτηκε
    18/05/2021
  • Προθεσμία
    18/06/2021
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    29/06/2021
  • Ανατέθηκαν
    15/03/2022
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
ADMINISTRADOR DE INFRAESTRUCTURAS FERROVIARIAS
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES615 Huelva
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
14212310 Έρμα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
834,937.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
815,710.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
3.21/27510.0011
Περιγραφή

SUMINISTRO Y TRANSPORTE DE BALASTO PARA LA RENOVACIÓN DE VÍA ZAFRA HUELVA. TRAMO VALDELAMUSA-HUELVA

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Administrador de Infraestructuras Ferroviarias
Εθνικός αριθμός μητρώου: Q 2801660 H
Ταχυδρομική διεύθυνση: C/ Hiedra, 9, edificio 23, Estación de Chamartín, 28036 Madrid
Πόλη: Madrid
Κωδικός NUTS: ES30
Ταχυδρομικός κώδικας: 28036
Χώρα: ESP
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Rosa Cabrerizo Ruiz
Κύρια διεύθυνση: www.adif.es
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://elicitadores.adif.es
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
29/06/2021 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
834,937.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
815,710.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: CANTERA ANTONIO FRADE, S.L.
Ταχυδρομική διεύθυνση: C/ ARTURO BAREA Nº 11, 1ºD
Πόλη: BADAJOZ
Ταχυδρομικός κώδικας: 06011
Χώρα: ESP

Επίσημη επωνυμία: ÁRIDOS Y RECUPERACIONES, S.L.U.
Ταχυδρομική διεύθυνση: CTRA.SEVILLA-MÁLAGA KM 8.800
Πόλη: ALCALÁ DE GUADAÍRA - SEVILLA
Ταχυδρομικός κώδικας: 41500
Χώρα: ESP

Επίσημη επωνυμία: MOVIMIENTOS DE TIERRAS Y ÁRIDOS DEL TINTO, S.L.
Ταχυδρομική διεύθυνση: AVDA.DE LA ESQUILA, 10
Πόλη: MINAS DE RIOTINTO - HUELVA
Ταχυδρομικός κώδικας: 21660
Χώρα: ESP

Επίσημη επωνυμία: PROBISA VÍAS Y OBRAS, S.L.U.
Ταχυδρομική διεύθυνση: POLIGONO EMPRESARIAL ANTEQUERA CALLE CASTILLA Y LEON S/N
Πόλη: ANTEQUERA (MÁLAGA)
Ταχυδρομικός κώδικας: 29200
Χώρα: ESP
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.