Publications Office of the EU
Γαλλία-Châteauroux: Εξοπλισμός επαγγελματικού μαγειρείου - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Châteauroux: Εξοπλισμός επαγγελματικού μαγειρείου

  • Δημοσιεύτηκε
    11/12/2020
  • Προθεσμία
    25/01/2021
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    25/01/2021
  • Ανατέθηκαν
    08/03/2021
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Centre hospitalier de Châteauroux
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FR France
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FR France
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
39314000 Εξοπλισμός επαγγελματικού μαγειρείου
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
90,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
77,952.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
20-10-001 NB
Περιγραφή

Location de chambres froides positives et négatives pour le Centre hospitalier de Châteauroux — le Blanc — site de le Blanc.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://www.klekoon.fr
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
25/01/2021 14:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
90,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
77,952.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Moov and cook
Ταχυδρομική διεύθυνση: 55 rue du Ruisseau
Πόλη: Saint-Quenin-Fallavier
Ταχυδρομικός κώδικας: 38070
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.