Publications Office of the EU
B-Λιέγη: Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

B-Λιέγη: Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων

  • Δημοσιεύτηκε
    15/10/2011
  • Προθεσμία
    06/12/2011
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    06/12/2011
  • Ανατέθηκαν
    23/12/2011
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Ville de Liège, service des bâtiments communaux
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: BE332 Arr. Liège
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
214,769.38 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
20110204
Περιγραφή

Les travaux à réaliser sont les suivants: - fourniture et pose d'un tableau d'affichage lumineux destiné à l'affichage en compétition pour le hockey sur glace et le patinage artistique; - installation d'une gestion des portes issues de secours avec UGIS et fonctionnement des portes IS en mode de gestion décisionnelle et surveillance vidéo de chaque poste; - modulation de l'éclairage de l'aire de glace avec tableau d'éclairage (entraînement scolaire, entraînement équipe, compétition et compétition avec retransmission TV; - installation d'un système de sonorisation à 4 zones principales de diffusion et reprise du message d'alarme d'évacuation générale.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
06/12/2011 14:30
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
214,769.38 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: SA Balteau IE
Ταχυδρομική διεύθυνση: rue Hector Denis, 33
Πόλη: Montegnée
Ταχυδρομικός κώδικας: 4420
Χώρα: BEL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.