Publications Office of the EU
Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées

  • Ανατέθηκαν
    13/02/2025
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Communauté d'Agglomération Grand Paris Sud
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FR104 Essonne
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
55520000 Υπηρεσίες τροφοδοσίας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
360,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2024M034
Περιγραφή

Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Δεν είναι διαθέσιμο
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Valeur technique
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 40
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Prix
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 40
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Qualité gustative et visuelle
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 20
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
360,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Entreprise Adaptée le Relais de Sillery
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Epinay sur Orge
Ταχυδρομικός κώδικας: 91360
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.