Publications Office of the EU
Portlaoise Cultural Quarter Regeneration Old Granary Building Refurbishment Project CfT CA Unique ID: - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Portlaoise Cultural Quarter Regeneration Old Granary Building Refurbishment Project CfT CA Unique ID:

  • Δημοσιεύτηκε
    30/04/2025
  • Προθεσμία
    30/05/2025
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    30/05/2025
  • Ανατέθηκαν
    26/08/2025
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Laois County Council
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: IE063 Midland
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71200000 Αρχιτεκτονικές και συναφείς υπηρεσίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
250,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

This tender relates to a competition for the appointment of a suitably qualified and experienced architectural led design team for this heritage led urban regeneration project. The design team’s brief will entail the development of a detailed design to convert the existing building, for use as a museum/audio visual space

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5554096
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5554096
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
30/05/2025 13:30
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

71200000 - Αρχιτεκτονικές και συναφείς υπηρεσίες

71220000 - Υπηρεσίες αρχιτεκτονικού σχεδιασμού

71243000 - Προσχέδια (συστήματα και ολοκλήρωση)

71244000 - Υπολογισμός δαπανών, παρακολούθηση δαπανών

71221000 - Αρχιτεκτονικές υπηρεσίες για κτίρια

71242000 - Προετοιμασία έργων και σχεδίων, εκτίμηση δαπανών

71241000 - Μελέτες σκοπιμότητας, υπηρεσίες παροχής συμβουλών, υπηρεσίες αναλύσεων

71240000 - Υπηρεσίες αρχιτέκτονα, μηχανικού και τεχνικού γραφείου

71246000 - Προσδιορισμός και καταλογογράφηση ποσοτήτων για κατασκευαστικά έργα

71245000 - Σχέδια έγκρισης, σχέδια εργασίας και προδιαγραφές

71247000 - Επίβλεψη οικοδομικών εργασιών

71248000 - Επίβλεψη έργων και τεκμηρίωση

71210000 - Υπηρεσίες παροχής αρχιτεκτονικών συμβουλών

71250000 - Υπηρεσίες αρχιτέκτονα, μηχανικού και υπεύθυνου έργου

71251000 - Αρχιτεκτονικές υπηρεσίες και υπηρεσίες επίβλεψης κτιρίων

45000000 - Κατασκευαστικές εργασίες

Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Quality & Price
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 700
Εκτιμώμενη αξία
250,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Robin Lee Architecture_133069
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Portlaoise
Ταχυδρομικός κώδικας: R32EHp9
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.