Publications Office of the EU
Γερμανία-Κόμπλεντς: Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής λογισμικού - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Κόμπλεντς: Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής λογισμικού

  • Δημοσιεύτηκε
    10/07/2019
  • Προθεσμία
    07/08/2019
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    07/08/2019
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der Bundeswehr
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DEA28 Euskirchen
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DEB1 Koblenz
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
72267000 Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής λογισμικού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Y I2BB KA051 58934
Περιγραφή

Für die beim CSOCBw im Einsatz befindliche ArcSight ESM und ArcSight Logger muss die bestehende Hardware- und Software-Wartung um ein Jahr verlängert werden.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://www.evergabe-online.de
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
07/08/2019 14:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.