Publications Office of the EU
Γερμανία-Plauen: Υπηρεσίες ασφάλειας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Γερμανία-Plauen: Υπηρεσίες ασφάλειας

  • Δημοσιεύτηκε
    25/02/2017
  • Προθεσμία
    04/04/2017
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    04/04/2017
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Landratsamt Vogtlandkreis
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DED44 Vogtlandkreis
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DED44 Vogtlandkreis
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
79710000 Υπηρεσίες ασφάλειας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2017/07
Περιγραφή

1. Bewachungsdienst zur Aufrechterhaltung und Herstellung von Ordnung und Sicherheit sowie zur Erkennung und Abwendung von Gefahren und Schäden von Personen, an Gebäuden, am Inventar und auf dem zu bewachenden Grundstück;
2. Personenkontrollen mit der Maßgabe, dass sich nur Heimbewohner und evtl. bei der Heimleitung angemeldete Besucher auf dem zu bewachenden Grundstück und in den zu bewachenden Gebäuden aufhalten.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Landratsamt Vogtlandkreis
Ταχυδρομική διεύθυνση: Postplatz 5
Πόλη: Plauen
Κωδικός NUTS: DED17
Ταχυδρομικός κώδικας: 08523
Χώρα: DEU
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Herr Tobias Schmidt
Κύρια διεύθυνση: www.vogtlandkreis.de
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
04/04/2017 14:30
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

79710000 - Υπηρεσίες ασφάλειας

79713000 - Υπηρεσίες φύλαξης

Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.