Publications Office of the EU
Πολωνία-Βαρσοβία: Υπηρεσίες προστασίας από φυσικούς υπαρκτούς ή δυνητικούς κινδύνους - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Πολωνία-Βαρσοβία: Υπηρεσίες προστασίας από φυσικούς υπαρκτούς ή δυνητικούς κινδύνους

  • Δημοσιεύτηκε
    12/09/2019
  • Προθεσμία
    15/10/2019
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    15/10/2019
  • Ανατέθηκαν
    19/11/2019
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL516 Legnicko-Głogowski
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL516 Legnicko-Głogowski
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90721800 Υπηρεσίες προστασίας από φυσικούς υπαρκτούς ή δυνητικούς κινδύνους
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
119,515.20 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
501,091.71 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
9
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
WR.ROZ.281.314.2019
Περιγραφή

Przedmiotem zamówienia jest wykoszenie porostów ze skarp wraz z wygrabieniem lub rozdrobnieniem pokosu, ścinanie i karczowanie krzewów, wycięcie drzew, oczyszczenie terenu z pozostałości po wygrabieniu z wywiezieniem i utylizacją. Wydobycie z cieku porostów roślin korzeniących się w dnie (hakowanie), usuwanie zatorów, oczyszczanie wylotów i przepustów. Ręczna i mechaniczne odmulanie dna cieku, rozplantowanie urobku po mechanicznym odmuleniu, usuwanie rumoszu, łach dennych. Naprawa ubezpieczeń koryta i zabudowa wyrw brzegowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi przedmiar prac dla poszczególnych części zamówienia stanowiący załącznik do SIWZ.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://miniportal.uzp.gov.pl
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for one or more lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
15/10/2019 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

90721800 - Υπηρεσίες προστασίας από φυσικούς υπαρκτούς ή δυνητικούς κινδύνους

77300000 - Υπηρεσίες φυτοκομίας

77310000 - Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου

77000000 - Υπηρεσίες γεωργίας, δασοκομίας, φυτοκομίας, υδατοκαλλιέργειας και μελισσοκομίας

77200000 - Υπηρεσίες δασοκομίας

45000000 - Κατασκευαστικές εργασίες

77211000 - Υπηρεσίες σχετιζόμενες με την υλοτομία

77210000 - Υπηρεσίες υλοτομίας

Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.