Publications Office of the EU
Γερμανία-Heyrothsberge: Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Heyrothsberge: Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων

  • Δημοσιεύτηκε
    13/08/2013
  • Προθεσμία
    13/09/2013
  • Ανατέθηκαν
    22/10/2013
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Anstalt für Kommunale Datenverarbeitung in Bayern (AKDB)
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DE Deutschland
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
101,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
115,904.18 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
V1.102/V3.1-0231/64/2013
Περιγραφή

Durchführung der Gebäudeinnenreinigung.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
101,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
115,904.18 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Zehm Vertrieb und Service GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση: Bahnhofstraße 16
Πόλη: Burg
Ταχυδρομικός κώδικας: 39288
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.