Publications Office of the EU
Ισπανία-Tarazona: Υπηρεσίες αποκομιδής στερεών αστικών απορριμμάτων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Tarazona: Υπηρεσίες αποκομιδής στερεών αστικών απορριμμάτων

  • Δημοσιεύτηκε
    04/05/2021
  • Ακυρώθηκαν
    11/05/2021
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    14/06/2021
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Canceled
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES243 Zaragoza
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES243 Zaragoza
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90511100 Υπηρεσίες αποκομιδής στερεών αστικών απορριμμάτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,620,190.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
122/2021
Περιγραφή

Recogida y transporte a centro de tratamiento y/o eliminación de residuos sólidos urbanos de los municipios de la comarca de Tarazona y el Moncayo.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Εθνικός αριθμός μητρώου: P5000029H
Ταχυδρομική διεύθυνση: Plaza Carmen Viejo, 14
Πόλη: Tarazona
Κωδικός NUTS: ES243
Ταχυδρομικός κώδικας: 50500
Χώρα: ESP
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Κύρια διεύθυνση: https://contrataciondelestado.es
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
14/06/2021 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
1,620,190.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Ανάθεση σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.