Publications Office of the EU
Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής εσωτερικών δικτύων μηχανικών στα όργανα τοπικής αυτοδιοίκησης της πόλης Daugavpils, τις δομικές μονάδες τους και τα εξαρτώμενα ιδρύματα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής εσωτερικών δικτύων μηχανικών στα όργανα τοπικής αυτοδιοίκησης της πόλης Daugavpils, τις δομικές μονάδες τους και τα εξαρτώμενα ιδρύματα

  • Ανακοινώθηκαν
    03/06/2026
  • Δημοσιεύτηκε
    04/06/2026
  • Προθεσμία
    10/07/2026
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    10/07/2026
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Daugavpils valstspilsētas pašvaldība
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: LV005 Latgale
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
170,000.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
3
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
DVP2026/90
Περιγραφή

Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής εσωτερικών δικτύων μηχανικών στα όργανα τοπικής αυτοδιοίκησης της πόλης Daugavpils, τις δομικές μονάδες τους και τα εξαρτώμενα ιδρύματα

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174390
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: επιτρέπονται
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174390
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
10/07/2026 14:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.