Publications Office of the EU
«Εκτέλεση επισκευών στους χώρους παρέμβασης — εν εξελίξει ανακαινίσεις σε διοικητικά κτίρια, που χρησιμοποιούνται από τις εδαφικές δομές του Οργανισμού Κοινωνικής Πρόνοιας, για τους ακόλουθους χώρους: — Παρτίδα αριθ. 2 — Διοικητικό κτίριο που χρησιμοποιείται από το ΔΣΑ — Svishtov — IRM — Polski Trambesh, στη διεύθυνση: Polski Trambesh, 57 Targovska Str. το - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

«Εκτέλεση επισκευών στους χώρους παρέμβασης — εν εξελίξει ανακαινίσεις σε διοικητικά κτίρια, που χρησιμοποιούνται από τις εδαφικές δομές του Οργανισμού Κοινωνικής Πρόνοιας, για τους ακόλουθους χώρους: — Παρτίδα αριθ. 2 — Διοικητικό κτίριο που χρησιμοποιείται από το ΔΣΑ — Svishtov — IRM — Polski Trambesh, στη διεύθυνση: Polski Trambesh, 57 Targovska Str. το

  • Ανατέθηκαν
    27/03/2024
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
РЕГИОНАЛНА ДИРЕКЦИЯ ЗА СОЦИАЛНО ПОДПОМАГАНЕ - ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45200000 Εργασίες για ολόκληρες κατασκευές ή μέρη κατασκευών και έργα πολιτικού μηχανικού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
9,348.00 BGN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
330799
Περιγραφή

Εκτέλεση εργασιών κατασκευής και εγκατάστασης σε διοικητικό κτίριο, τις οποίες χρησιμοποιεί η Διεύθυνση Κοινωνικής Πρόνοιας – Svishtov – IRM – Polski Trambesh και οι οποίες συνίστανται σε τρέχουσες επισκευές του τελευταίου.Οι δημόσιες συμβάσεις αποτελούν μέρος της επιμέρους δραστηριότητας 1.1 «Διεξαγωγή δημόσιων συμβάσεων για την επιλογή αναδόχων και την εκτέλεση εργασιών επισκευής στους τόπους παρέμβασης» του έργου H7 (C11.I4) «Εκσυγχρονισμός της Υπηρεσίας Κοινωνικής Πρόνοιας» που χρηματοδοτείται από το εθνικό σχέδιο ανάκαμψης και ανθεκτικότητας (ΕΣΑΑ), με περίοδο υλοποίησης 2022-2024.
το

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Δεν είναι διαθέσιμο
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Μέθοδος ανάθεσης
Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане - „най-ниска цена“.
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
9,348.00 BGN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: РЕМОНТ П СТРОЙ ЕООД
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: гр. Самоков
Ταχυδρομικός κώδικας: 2000
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.