Publications Office of the EU
Πολωνία-Wejherowo: Εργαλεία χειρός - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Wejherowo: Εργαλεία χειρός

  • Δημοσιεύτηκε
    23/02/2018
  • Προθεσμία
    13/04/2018
  • Ανατέθηκαν
    22/05/2018
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Powiat Wejherowski
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL Polska
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL Polska
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
44510000 Εργαλεία
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
91,219.15 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
69,960.00 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
PZS4.070.3.2.2.1.2018.EC
Περιγραφή

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych narzędzi, które stanowiły będą.
Wyposażenie stanowiska pracy dla uczniów Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie.
Dla 120 uczniówki.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not specified
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
91,219.15 PLN
Τελική αξία της σύμβασης
69,960.00 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Z.U.H. ELKOT Krzysztof
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Kilece
Ταχυδρομικός κώδικας: 25-540
Χώρα: POL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.