Publications Office of the EU
Διεθνής δημόσιος διαγωνισμός για την αγορά χρηματοπιστωτικών υπηρεσιών σχετικά με τη σύναψη σύμβασης χρηματοδοτικής μίσθωσης για την αγορά 60 μέτρων στάθμευσης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Διεθνής δημόσιος διαγωνισμός για την αγορά χρηματοπιστωτικών υπηρεσιών σχετικά με τη σύναψη σύμβασης χρηματοδοτικής μίσθωσης για την αγορά 60 μέτρων στάθμευσης

  • Δημοσιεύτηκε
    11/05/2026
  • Προθεσμία
    10/06/2026
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Amadora Mobility, EM Unipessoal, Lda
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
66114000 Υπηρεσίες χρηματοδοτικής μίσθωσης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
314,195.18 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2026/CPI/19
Περιγραφή

Διεθνής δημόσιος διαγωνισμός για την αγορά χρηματοπιστωτικών υπηρεσιών σχετικά με τη σύναψη σύμβασης χρηματοδοτικής μίσθωσης για την αγορά 60 μέτρων στάθμευσης

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://community.vortal.biz/public/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://community.vortal.biz/public/
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Preço
Εκτιμώμενη αξία
314,195.18 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.