Publications Office of the EU
Ισπανία-Marbella: Υπηρεσίες συντήρησης ανελκυστήρων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Marbella: Υπηρεσίες συντήρησης ανελκυστήρων

  • Δημοσιεύτηκε
    14/05/2021
  • Προθεσμία
    14/06/2021
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    16/06/2021
  • Ανατέθηκαν
    07/09/2021
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
AGENCIA PUBLICA EMPRESARIAL SANITARIA COSTA DEL SOL
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES617 Málaga
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES617 Málaga
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
50750000 Υπηρεσίες συντήρησης ανελκυστήρων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
241,207.20 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
87,997.68 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
A.S.A.05/2021
Περιγραφή

SERVICIO DE MANTENIMIENTO INTEGRAL DE APARATOS ELEVADORES CON DESTINO A LA AGENCIA PÚBLICA EMPRESARIAL SANITARIA COSTA DEL SOL.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Agencia Pública Empresarial Sanitaria Costa del Sol
Εθνικός αριθμός μητρώου: Q7955060D
Ταχυδρομική διεύθυνση: Autovía A-7, kilómetro 187
Πόλη: Marbella (Málaga)
Κωδικός NUTS: ES617
Ταχυδρομικός κώδικας: 29603
Χώρα: ESP
Κύρια διεύθυνση: http://juntadeandalucia.es/temas/contratacion-publica/perfiles-licitaciones.html
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
16/06/2021 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
241,207.20 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
87,997.68 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: TK ELEVADORES ESPAÑA, S.L.U.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: MALAGA
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: ESP
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.