-
Δημοσιεύτηκε27/06/2018
-
Προθεσμία30/08/2018
-
Αποσφράγιση των προσφορών31/08/2018
-
Ανατέθηκαν18/01/2019
-
Σήμερα03/09/2026
Χρήσιμες λειτουργίες
Βουλγαρία-Σόφια: Μετρητές ηλεκτρικής ενέργειας
Управителният съвет на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, вписано в Търговския регистър при Агенция по вписванията с ЕИК 130277958, като секторен възложител на обществени поръчки по смисъла на чл. 5, ал. 4, т. 2 от Закона за обществените поръчки (ЗОП), извършващ секторна дейност по чл. 123, т. 2 във връзка с чл. 125, ал. 1, т. 1 от ЗОП и § 2, т. 60 от ДР на ЗОП въз основа на специални или изключителни права по смисъла на § 2, т. 47 от ЗОП, открива и провежда „открита“ по вид процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет „Доставка на трифазни статични електромери с клас на точност 1,0, многотарифни, за индиректно свързване, с дисплей и софтуер, с интегриран часовников превключвател“.
Επίσημη επωνυμία: „ЧЕЗ Разпределение България” АД
Εθνικός αριθμός μητρώου: 130277958
Ταχυδρομική διεύθυνση: Бул. „Цариградско шосе” № 159, БенчМарк бизнес център
Πόλη: София
Κωδικός NUTS: BG411
Ταχυδρομικός κώδικας: 1784
Χώρα: BGR
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Светлана Илиева
Κύρια διεύθυνση: www.cez-rp.bg
Ταχυδρομική διεύθυνση: ул. Г. Бенковски № 50-9
Πόλη: Хасково
Ταχυδρομικός κώδικας: 6300
Χώρα: BGR
Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.