Publications Office of the EU
Γαλλία-Λυών: Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Λυών: Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης

  • Δημοσιεύτηκε
    13/07/2017
  • Προθεσμία
    11/08/2017
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    17/08/2017
  • Ανατέθηκαν
    09/10/2017
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
DISP de Lyon
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRK24 Isère
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRK Auvergne-Rhône-Alpes
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71000000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
80,000.00 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
17DAI13
Περιγραφή

Marché de maitrise d'oeuvre pour la rénovation de 8 blocs de douche au Centre pénitentiaire de Saint-Quentin-Fallavier.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: DISP de Lyon
Ταχυδρομική διεύθυνση: 1 rue Général Mouton Duvernet, BP 3009, Cedex 03
Πόλη: Lyon
Κωδικός NUTS: FR71
Ταχυδρομικός κώδικας: 69391
Χώρα: FRA
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Département des affaires immobilières
Κύρια διεύθυνση: http://http(s)://www.marches-publics.gouv.fr.
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=341512&orgAcronyme=d3f
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for one lot only
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
17/08/2017 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
80,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: 3S Concept
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Marennes
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: FRA

Επίσημη επωνυμία: Iltec Ingénierie
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Saint-Étienne
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: FRA

Επίσημη επωνυμία: Bost Ingénierie
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: La Talaudière
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.