Publications Office of the EU
Γαλλία-Παρίσι: Υπηρεσίες τεχνικής βοήθειας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Παρίσι: Υπηρεσίες τεχνικής βοήθειας

  • Δημοσιεύτηκε
    27/09/2014
  • Προθεσμία
    05/11/2014
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    05/11/2014
  • Ανατέθηκαν
    22/01/2015
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Sipperec
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FR10 Île de France
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71356200 Υπηρεσίες τεχνικής βοήθειας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
400,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
400,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
14S032
Περιγραφή

Le marché porte sur une mission d'assistance stratégique et technico-économique relative à la mise en œuvre de la compétence «Électricité» du Syndicat. Cette assistance comporte principalement trois domaines d'intervention et d'apport:
— la «distribution publique d'électricité» (valorisation de la concession, suivi des différents aspects de l'exécution du contrat, redevances, éligibilité, extension des utilisations du réseau (CPL), qualité, impact pour les collectivités concédantes et les citoyens-usagers de la construction et de l'évolution du Tarif d'utilisation des réseaux publics d'électricité (Turpe), etc.),
— la fourniture d'électricité au tarif réglementé et l'ensemble des questions afférentes (suivi des différents aspects de l'exécution du contrat, précarité énergétique, évolutions tarifaires, etc...),
— les objectifs et le positionnement à moyen terme du Sipperec ainsi que la mise au point et le suivi des plans d'actions correspondants à la compétence «électricité».

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
05/11/2014 14:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
400,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
400,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: SARL Le Caloch Consultant
Ταχυδρομική διεύθυνση: 66 rue Jean Baptiste Lebas
Πόλη: Bondues
Ταχυδρομικός κώδικας: 59910
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.