Publications Office of the EU
Ηνωμένο Βασίλειο-Matlock: Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Ηνωμένο Βασίλειο-Matlock: Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης

  • Ανατέθηκαν
    21/02/2017
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: UKF1 Derbyshire and Nottinghamshire
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
50000000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
760,000.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
CTP795
Περιγραφή

The work comprises of the repair and maintenance of heating equipment gas/oil fired, domestic appliances, pipework systems and associated equipment, electrical controls, energy management systems and all swimming pool equipment, including major boiler house refurbishment at the establishments within the charge of the Council. However the contract does not include maintenance of coal fired stokers, or the annual servicing of equipment. The Authority reserves the right to carry out any breakdown repairs with its own employees.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
760,000.00
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Sure Maintenance Ltd
Ταχυδρομική διεύθυνση: Unit 16 The Matchworks Speke Road
Πόλη: Liverpool
Ταχυδρομικός κώδικας: L19 2RF
Χώρα: GBR
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.