Publications Office of the EU
UK-Λίβερπουλ: Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Λίβερπουλ: Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου

  • Ανατέθηκαν
    27/06/2011
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: UKD72 Liverpool
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
77310000 Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
160,000.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
483,592.65 GBP
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Cobalt Housing Limited ("Cobalt") is a provider of low-cost housing in Liverpool. Cobalt is seeking expressions of interest from qualified and experienced providers who can provide high quality gardening and grounds maintenance services to 56 blocks of flats within the Norris Green, Croxteth and Fazakerley areas of Liverpool. Such communal areas include (but are not limited to) general landscapes, courtyard areas, roof gardens andcommunal gardens.
The services to be provided are divided into two lots, which are explained in more detail in Information aboutlots. Service providers are invited to bid for one or both lots, which will include the following areas of work: grasscutting, maintenance of shrub beds, general gardening work, weeding, landscape gardening, park maintenance (not including playgrounds), tree pruning and hedge trimming.
The contract for each lot will run for 5 years.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
160,000.00
Τελική αξία της σύμβασης
483,592.65 GBP
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.