Publications Office of the EU
PL-Βαρσοβία: Είδη χειροτεχνίας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

PL-Βαρσοβία: Είδη χειροτεχνίας

  • Ανατέθηκαν
    03/07/2011
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
37810000 Είδη χειροτεχνίας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
13,758.67
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
62,068.26 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
ZP-12/2011
Περιγραφή

Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest dostawa odznak honorowych, odznak i znaków tytułów honorowych oraz honorowej broni białej w podziale na 3 części:
Pierwsza część: dostawa odznak honorowych i odznak tytułów honorowych:
1 Odznaka Honorowa Wojsk Lądowych szt. 210;
2 Odznaka Honorowa Sił Powietrznych” szt. 80;
3 Odznaka Honorowa Marynarki Wojennej szt. 60;
4 Odznaka Honorowa Wojsk Specjalnych szt. 40;
5 Odznaka Honorowa Żandarmerii Wojskowej szt. 50;
6 Odznaka tytułu honorowego Zasłużony Żołnierz Rzeczypospolitej Polskiej (złota) szt. 60;
7 Odznaka tytułu honorowego Zasłużony Żołnierz Rzeczypospolitej Polskiej (srebrna) szt. 110;
8 Odznaka tytułu honorowego Zasłużony Żołnierz Rzeczypospolitej Polskiej (brązowa) szt. 1 010;
9 Odznaka tytułu honorowego Wzorowy Elew szt. 310;
10 Odznaka tytułu honorowego Wzorowy Kadet szt. 410;
11 Odznaka tytułu honorowego Wzorowy Podchorąży szt. 510;
12 Podkładka Odznaki Tytułu Honorowego Zasłużony Żołnierz Rzeczypospolitej Polskiej szt. 1 010;
13 Podkładka Odznak Tytułów Honorowych Wzorowy Elew, Wzorowy Kadet, Wzorowy Podchorąży szt. 1 010.
Odznaki zostały szczegółowo opisane w załączniku nr 1 do SIWZ.
Druga część: dostawa honorowej broni białej:
1 Szabla Honorowa Wojska Polskiego szt. 16;
2 Pałasz Honorowy Marynarki Wojennej szt. 5;
3 Kordzik Honorowy Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej Wojsk Lądowych szt. 91;
4 Kordzik Honorowy Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej Sił Powietrznych szt. 41;
5 Kordzik Honorowy Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej Marynarki Wojennej szt. 21;
6 Kordzik Honorowy Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej Wojsk Specjalnych szt. 6.
Broń została szczegółowo opisana w załączniku nr 2 do SIWZ.
Trzecia część: dostawa sznurów wyróżniających:
1 Sznur wyróżniający w kolorze niebieskim z jednym chwastem szt. 501;
2 Sznur wyróżniający w kolorze amarantowym z jednym chwastem szt. 851;
3 Sznur wyróżniający w kolorze niebiesko-srebrnym z jednym chwastem szt. 16;
4 Sznur wyróżniający w kolorze amarantowo-srebrnym z jednym chwastem szt. 16;
5 Sznur wyróżniający w kolorze niebieskim z dwoma chwastami szt. 1 001;
6 Sznur wyróżniający w kolorze amarantowym z dwoma chwastami szt. 40 01;
7 Sznur wyróżniający w kolorze niebiesko-srebrnym z dwoma chwastami szt. 11;
Sznur wyróżniający w kolorze amarantowo-srebrnym z dwoma chwastami szt. 14.
8 Zpinka do munduru Marynarki Wojennej szt. 501
Sznury zostały szczegółowo opisane w załączniku nr 3 do SIWZ.
Powyższe przedmioty zostały opisane na podstawie obowiązujących aktów prawnych: Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z 23.6.2010 r. w sprawie wyróżniania żołnierzy, byłych żołnierzy oraz pododdziałów i instytucji wojskowych (Dz. U. nr 124, poz. 841) Ustawy z dnia 19.2.1993 r. o znakach Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej (Dz. U. nr 34, poz. 154 z późniejszymi zmianami), Ustawy z dnia 31.1.1980 r. o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych (Dz.U. z 2005 r. nr 235, poz. 2000, z późniejszymi zmianami).
Dostawa ma nastąpić do siedziby zamawiającego w Warszawie ul. S. Banacha 2 wraz z wniesieniem do wskazanych pomieszczeń magazynowych.
Opis przedmiotu zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień:
— CPV: 37800000-6- wyroby rękodzielnicze i artystyczne.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

37810000 - Είδη χειροτεχνίας

18000000 - Είδη και εξαρτήματα ρουχισμού, υπόδησης, αποσκευών

Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
13,758.67
Τελική αξία της σύμβασης
62,068.26 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.