Publications Office of the EU
Εθνική υπηρεσία μεταφορών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Εθνική υπηρεσία μεταφορών

  • Δημοσιεύτηκε
    01/07/2026
  • Σήμερα
    04/09/2026
  • Προθεσμία
    18/09/2026
Κατάσταση
Δημοσιεύτηκε
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Norrköpings kommun
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: SE123 Östergötlands län
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
63500000 Υπηρεσίες ταξιδιωτικών πρακτορείων και οργανωμένων περιηγήσεων καθώς και υπηρεσίες παροχής βοήθειας σε τουρίστες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
3,200,000.00 SEK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Η ανάθεση περιλαμβάνει την κράτηση και τη διαχείριση εθνικών ταξιδιωτικών υπηρεσιών για λογαριασμό του δήμου Norrköping. Το National Journey Services βασίζεται στον νόμο (1997:735) περί National Journey Services και αναφέρεται σε ταξίδια εντός της Σουηδίας από έναν δήμο σε άλλο εκτός της κομητείας Östergötland. Ο δήμος του Norrköping εκδίδει άδειες για εθνικές ταξιδιωτικές υπηρεσίες για τον μεμονωμένο ταξιδιώτη. Η αποστολή του προμηθευτή είναι να κάνει κράτηση και να διαχειριστεί το ταξίδι από την αρχή μέχρι το τέλος. Βλ. περισσότερες πληροφορίες στη συγγραφή υποχρεώσεων.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.e-avrop.com/norrkk_tekniska/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=133796
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: επιτρέπονται
https://www.e-avrop.com/norrkk_tekniska/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=133796
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Εκτιμώμενη αξία
3,200,000.00 SEK
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.