Publications Office of the EU
Δανία-Frederiksberg: Τραπεζικές και επενδυτικές υπηρεσίες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Δανία-Frederiksberg: Τραπεζικές και επενδυτικές υπηρεσίες

  • Δημοσιεύτηκε
    24/08/2017
  • Προθεσμία
    25/09/2017
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    25/09/2017
  • Ανατέθηκαν
    01/05/2018
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Ministry of Taxation
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DK011 Byen København
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DK011 Byen København
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
66100000 Τραπεζικές και επενδυτικές υπηρεσίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
9,000,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
4,900,000.00 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2017-2466
Περιγραφή

Lønmodtagernes Dyrtidsfond (“LD”) conducted an open procedure regarding Fund Management Services and Depository Services as announced in Contract Notice 2017/S 161-332360. Unfortunately, LD had to cancel this tender procedure, cf. Contract Notice 2017/S 193-396530, as all received tenders were considered non-compliant and “irregular. LD continued the procedure as a negotiated procedure cf. Section 61, 1) nº 2 of the Public Procurement Act and the negotiations have been conducted based on the same tender material. Thus, the object of the tender was to contract with a Fund Manager and a Depositary Bank (Global Custodian) regarding the fund management services and depositary services, respectively, of KLD’s assets. Nykredit Porteføljeadministration A/S and J.P. Morgan Europe, Copenhagen Branch, filial af J.P. Morgan Europe Limited, Storbritannien, has been awarded the contracts, and the contracts have been signed after the expiry of a 10 day standstill period.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Lønmodtagernes Dyrtidsfond
Εθνικός αριθμός μητρώου: 61552812
Ταχυδρομική διεύθυνση: Dirch Passers Allé 27, 2. sal
Πόλη: Frederiksberg
Κωδικός NUTS: DK011
Ταχυδρομικός κώδικας: 2000
Χώρα: DNK
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Michael Steen
Κύρια διεύθυνση: http://www.ld.dk
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
25/09/2017 13:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.