Publications Office of the EU
Πολωνία-Βαρσοβία: Κεντρικός ηλεκτρονικός υπολογιστής - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Βαρσοβία: Κεντρικός ηλεκτρονικός υπολογιστής

  • Δημοσιεύτηκε
    02/04/2020
  • Προθεσμία
    06/05/2020
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    06/05/2020
  • Ανατέθηκαν
    23/06/2020
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
30211000 Κεντρικός ηλεκτρονικός υπολογιστής
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
121,730.00 PLN
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
33/WIM/2020
Περιγραφή

Przedmiotem zamówienia jest:
— zadanie 1:
dostawa 24 zestawów komputerowych dla Laboratorium Komputerowych Metod Mechaniki w Instytucie Mechaniki i Inżynierii Obliczeniowej Wydziału Inżynierii Mechanicznej WAT wraz z macierzą dyskową do przechowywania danych,
— zadanie 2:
dostawa 2 urządzeń wielofunkcyjnych z funkcją kopiowania, skanowania i przesyłania danych do obsługi procesu dydaktycznego i bieżącej działalności Instytutu.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego
Εθνικός αριθμός μητρώου: PL911
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
Πόλη: Warszawa
Κωδικός NUTS: PL911
Ταχυδρομικός κώδικας: 00-908
Χώρα: POL
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Janusz Skrzyński
Κύρια διεύθυνση: http://www.wat.edu.pl
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
06/05/2020 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.