Publications Office of the EU
Νορβηγία-Όσλο: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα προμηθειών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Νορβηγία-Όσλο: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα προμηθειών

  • Δημοσιεύτηκε
    05/02/2019
  • Ανατέθηκαν
    13/12/2022
  • Προθεσμία
    24/03/2025
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Politiets fellestjenester
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: NO020 Innlandet
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
79418000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα προμηθειών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
12,000,000.00 NOK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,700,005.00 NOK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
201800876
Περιγραφή

PFT invites tenderers to participate in a dynamic purchasing system that must cover the Norwegian Police's requirements for procurement professional assistance.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Politiets fellestjenester
Εθνικός αριθμός μητρώου: 974 761 157
Ταχυδρομική διεύθυνση: Fridtjof Nansens vei 14
Πόλη: Oslo
Κωδικός NUTS: NO022
Ταχυδρομικός κώδικας: 0369
Χώρα: NOR
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Linda Stoll
Κύρια διεύθυνση: http://www.politiet.no
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=229880&B=POLITIET
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
12,000,000.00 NOK
Τελική αξία της σύμβασης
1,700,005.00 NOK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Vivento AS
Ταχυδρομική διεύθυνση: Strandveien 8
Πόλη: Lysaker
Ταχυδρομικός κώδικας: 1366
Χώρα: NOR

Επίσημη επωνυμία: Dovre Group Consulting AS
Ταχυδρομική διεύθυνση: Postboks 77 Sentrum
Πόλη: Stavanger
Ταχυδρομικός κώδικας: 4001
Χώρα: NOR

Επίσημη επωνυμία: DELOITTE AS
Ταχυδρομική διεύθυνση: Dronning Eufemias gate 14
Πόλη: OSLO
Ταχυδρομικός κώδικας: OSLO 0191
Χώρα: NOR

Επίσημη επωνυμία: Odin Prosjekt AS
Ταχυδρομική διεύθυνση: Edvard Griegs vei 3B
Πόλη: BERGEN
Ταχυδρομικός κώδικας: 5059
Χώρα: NOR
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.