Publications Office of the EU
Ισπανία-Μαδρίτη: Ιατρικές συσκευές - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Μαδρίτη: Ιατρικές συσκευές

  • Δημοσιεύτηκε
    10/07/2023
  • Προθεσμία
    07/08/2023
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    23/08/2023
  • Ανατέθηκαν
    09/10/2023
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Servicio Madrileno de Salud, Hospital Universitario La Paz
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES300 Madrid
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES300 Madrid
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,132,368.48 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
348,482.56 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
P.A. 2023-0-43.
Περιγραφή

Suministro de sistema robótico para artroplastia de rodilla y cadera y suministro de material fungible para el Hospital Universitario la Paz

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://community.vortal.biz/PRODSTS/Users/Login/Index?SkinName=hospitaluniversitariolapaz
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
23/08/2023 09:30
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
2,132,368.48 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
348,482.56 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: STRYKER IBERIA S.L.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Alcobendas
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: ESP
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.