Publications Office of the EU
Πολωνία-Suwałki: Υπηρεσίες προετοιμασίας γευμάτων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Suwałki: Υπηρεσίες προετοιμασίας γευμάτων

  • Δημοσιεύτηκε
    18/11/2020
  • Προθεσμία
    18/12/2020
  • Ανατέθηκαν
    28/01/2022
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL843 Suwalski
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL843 Suwalski
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
55321000 Υπηρεσίες προετοιμασίας γευμάτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
6,120,356.50 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
14,018,693.70 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
05/USP/WU/2020
Περιγραφή

Przedmiotem zamówienia jest: Kompleksowa usługa żywienia pacjentów Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach wraz z dzierżawą kuchni i prowadzeniem bufetu”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SIWZ. Szacunkowa ilość osobodni w okresie 48 miesięcy wynosi 365 000. Świadczona usługa obejmuje:a) usługę żywienia pacjentów polegającą na przygotowywaniu posiłków na bazie dzierżawionych pomieszczeń kuchni wraz z wyposażeniem;b) prowadzenie bufetu na potrzeby klientów pracowników, pacjentów i innych osób na bazie dzierżawionych pomieszczeń, urządzeń i sprzętu bufetu szpitalnego;c) remont instalacji elektrycznej kuchni, polegającego na wymianie instalacji elektrycznej w kuchni głównej na nową, ilość przygotowanych posiłków w okresie obowiązywania umowy może ulec zmianie. ....

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach
Ταχυδρομική διεύθυνση: Szpitalna 60
Πόλη: Suwałki
Κωδικός NUTS: PL843
Ταχυδρομικός κώδικας: 16-400
Χώρα: POL
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Wioletta Uździło
Κύρια διεύθυνση: www.szpital.suwalki.pl
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://e-ProPublico.pl/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 24 aa ust. 1 ustawy. W niniejszym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej . Środkiem komunikacji elektronicznej w postępowaniu, jest platforma online działająca pod adresem https://e-ProPublico.pl/ (dalej jako: „Platforma”).
Εκτιμώμενη αξία
6,120,356.50 PLN
Τελική αξία της σύμβασης
14,018,693.70 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Rebus Sp. z o.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Lipowa 36D
Πόλη: Dąbrowa Chotomowska
Ταχυδρομικός κώδικας: 05-123
Χώρα: POL

Επίσημη επωνυμία: Gastromoduł – Dariusz Pierżak
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Lipowa 36D
Πόλη: Dąbrowa Chotomowska
Ταχυδρομικός κώδικας: 05-123
Χώρα: POL

Επίσημη επωνυμία: Gastromodel – Monika Wawrzyńska
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Lipowa 36D
Πόλη: Dąbrowa Chotomowska
Ταχυδρομικός κώδικας: 05-123
Χώρα: POL

Επίσημη επωνυμία: REBUS Sp. z o.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Lipowa 36D
Πόλη: Dąbrowa Chotomowska
Ταχυδρομικός κώδικας: 05-123
Χώρα: POL

Επίσημη επωνυμία: GASTROMODUŁ – Dariusz Pierżak
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Lipowa 36D
Πόλη: Dąbrowa Chotomowska
Ταχυδρομικός κώδικας: 05-123
Χώρα: POL

Επίσημη επωνυμία: GASTROMODEL – Monika Wawrzyńska ,
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Lipowa 36D
Πόλη: Dąbrowa Chotomowska
Ταχυδρομικός κώδικας: 05-123
Χώρα: POL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.