Publications Office of the EU
Βουλγαρία-Stara Zagora: Λαχανικά, φρούτα και ξηροί καρποί - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Βουλγαρία-Stara Zagora: Λαχανικά, φρούτα και ξηροί καρποί

  • Δημοσιεύτηκε
    12/12/2017
  • Προθεσμία
    11/01/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    12/01/2018
  • Ανατέθηκαν
    02/05/2018
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Община Стара Загора
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: BG344 Стара Загора
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: BG344 Стара Загора
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
03220000 Λαχανικά, φρούτα και ξηροί καρποί
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
920,154.00 BGN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
916,359.92 BGN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Обществената поръчка включва доставка на плодове и зеленчуци за детски ясли и детска млечна кухня, детски градини и заведения за социални услуги на територията на община Стара Загора.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Община Стара Загора
Εθνικός αριθμός μητρώου: 000818022
Ταχυδρομική διεύθυνση: Бул. „Цар Симеон Велики” № 107
Πόλη: Стара Загора
Κωδικός NUTS: BG344
Ταχυδρομικός κώδικας: 6000
Χώρα: BGR
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Мария Боянова
Κύρια διεύθυνση: www.starazagora.bg
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
12/01/2018 14:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

03220000 - Λαχανικά, φρούτα και ξηροί καρποί

15000000 - Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα

15300000 - Φρούτα, λαχανικά και συναφή προϊόντα

Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
920,154.00 BGN
Τελική αξία της σύμβασης
916,359.92 BGN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: „Антъни — Фреш“ ДЗЗД
Ταχυδρομική διεύθυνση: ул. „Васил Левски“ № 56, вх. А
Πόλη: Стара Загора
Ταχυδρομικός κώδικας: 6000
Χώρα: BGR

Επίσημη επωνυμία: „Антъни — Фреш“ ООД
Ταχυδρομική διεύθυνση: ул. „Васил Левски“ № 56, вх. А
Πόλη: Стара Загора
Ταχυδρομικός κώδικας: 6000
Χώρα: BGR

Επίσημη επωνυμία: ЕТ „Антони-П — Антон Петков“
Ταχυδρομική διεύθυνση: ул. „Граф Николай Игнатиев“ № 56, ет. 1, ап. 3
Πόλη: Стара Загора
Ταχυδρομικός κώδικας: 6000
Χώρα: BGR
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.