Publications Office of the EU
Νορβηγία-Lillehammer: Υπηρεσίες εκχιονισμού - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Νορβηγία-Lillehammer: Υπηρεσίες εκχιονισμού

  • Δημοσιεύτηκε
    13/06/2019
  • Προθεσμία
    12/07/2019
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    12/07/2019
  • Ανατέθηκαν
    01/10/2019
  • Σήμερα
    07/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Lillehammer Kommune
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: NO020 Innlandet
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: NO Norge
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90620000 Υπηρεσίες εκχιονισμού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
6,000,000.00 NOK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
6,000,000.00 NOK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2019/4827
Περιγραφή

The contracting authority would like tenders for the hire of tractors, lorries, machines with drivers and equipment for snow clearing and gritting on municipal roads, residential streets, pavements and foot and cycle paths, as well as outside areas and squares with traffic.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://permalink.mercell.com/107585475.aspx
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
12/07/2019 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
6,000,000.00 NOK
Τελική αξία της σύμβασης
6,000,000.00 NOK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Løype Anleggsdrift AS
Ταχυδρομική διεύθυνση: Baklivegen 1908
Πόλη: Østre Gausdal
Ταχυδρομικός κώδικας: 2651
Χώρα: NOR

Επίσημη επωνυμία: Sigurd og Ola Grimstad AS
Ταχυδρομική διεύθυνση: Baklivegen 1398
Πόλη: Østre Gausdal
Ταχυδρομικός κώδικας: 2651
Χώρα: NOR

Επίσημη επωνυμία: Skei Hyttetjenester D/A
Ταχυδρομική διεύθυνση: Østringsvegen 322
Πόλη: Østre Gausdal
Ταχυδρομικός κώδικας: 2651
Χώρα: NOR

Επίσημη επωνυμία: Oddgeir stubberud
Ταχυδρομική διεύθυνση: Vestre Gausdal
Πόλη: bøgutua 6
Ταχυδρομικός κώδικας: 2653
Χώρα: NOR

Επίσημη επωνυμία: Stig Roar Opseth
Ταχυδρομική διεύθυνση: Solbergvegen287
Πόλη: Vestre Gausdal
Ταχυδρομικός κώδικας: 2653
Χώρα: NOR

Επίσημη επωνυμία: Jon Erik Toft
Ταχυδρομική διεύθυνση: Nyhusgutua 3
Πόλη: Follebu
Ταχυδρομικός κώδικας: 2656
Χώρα: NOR
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.