Publications Office of the EU
Ισπανία-Μαδρίτη: Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Μαδρίτη: Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων

  • Δημοσιεύτηκε
    12/05/2023
  • Προθεσμία
    07/06/2023
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    15/06/2023
  • Ανατέθηκαν
    23/08/2023
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES300 Madrid
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90911200 Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
548,024.40 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
211,781.01 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
LOT52/23
Περιγραφή

Servicio de limpieza en diversos institutos y centros de Asturias y Córdoba de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Εθνικός αριθμός μητρώου: Q2818002D
Ταχυδρομική διεύθυνση: c/ Serrano 117
Πόλη: Madrid
Κωδικός NUTS: ES300
Ταχυδρομικός κώδικας: 28006
Χώρα: ESP
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Κύρια διεύθυνση: http://www.csic.es
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
15/06/2023 11:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.